Wydałam też ilustrowaną książkę pod tytułem „Love story”

Ilustrowana książka to świetny sposób na przekazanie wiadomości i wzbudzenie dużego zainteresowania. Opublikowałem tę książkę również w języku szwedzkim i spotkała się ona z dużym zainteresowaniem użytkowników mojego języka ojczystego, co było jednocześnie dobre i złe.

Jestem ilustratorem, dziennikarzem i redaktorem. Stworzyłem ilustrowaną książkę „Love Story”. Ta książka zawiera niesamowite ilustracje mojego autorstwa. Wszystkie obrazki są rysowane ręcznie, a także opowiadają historię miłosną między moim bratem, który jest pilotem Sił Powietrznych, a moją żoną.

Jako studentkę grafiki zawsze fascynowała mnie różnorodność form i stylów, którymi posługują się graficy. Istnieje wiele sposobów na opowiedzenie historii, ale sposób jej postrzegania zależy od wyglądu i stylu. A czytając o różnych książkach z ilustracjami, odkryłam, że każdy artysta używa swojego własnego stylu.

Moja książka z ilustracjami „Love story” to zbiór ilustracji, które wykorzystują historie i metafory do opowiedzenia historii miłosnej. Chodzi o to, jak możesz spotkać swoją bratnią duszę na całe życie w ten sam sposób, używając sztuki jako medium. Użyłem moich ilustracji, aby opowiedzieć tę historię miłosną.

Historia miłosna to moja własna książka. To ilustrowana wersja mojej opowieści o walce między miłością a nienawiścią, między dobrem a złem.

Zacząłem brać udział w konkursach, aby wygrać trochę pieniędzy na moje prace w Internecie. Zdobywałem nagrody towarzystw ubezpieczeniowych, agencji reklamowych, festiwali filmowych. W jednym z konkursów, w których brałem udział, wygrałem wszystkie nagrody oprócz jednej, aby stworzyć plakat do konkursu, w którym wypłacono 4000 euro!

Zawsze trudno było mi znaleźć swoją historię miłosną. Dopiero kiedy przejrzałem moje animowane rysunki, mogłem znaleźć idealne rozwiązanie.

Książka jest zbiorem ilustracji z prawdziwej historii miłosnej. Tworzone przeze mnie ilustracje są inspirowane zdjęciem, które pewnego dnia zobaczyłam w wiadomościach na moim telefonie.

Książka została z powodzeniem sprzedana do setek bibliotek i jest drukowana w formie cyfrowej na papierze. Odniosła na tyle duży sukces, że w niedalekiej przyszłości planuję udostępnić ją również w wersji elektronicznej.

„Jak myślisz, jak najlepiej opisać słowami historię miłosną?”

Zilustrowałem książkę, która jest zbiorem historii miłosnych i cytatów różnych celebrytów, które uznałem za interesujące. Wszystkie są związane z miłością, związkami lub po prostu romantycznymi chwilami.

Jestem grafikiem komputerowym i kocham rysować. Zacząłem robić ilustracje w liceum i od tego czasu rysuję. Mieszkam teraz w warszawie, więc jest to doskonała okazja, aby pokazać swoje prace i podzielić się kilkoma wspaniałymi pomysłami z ludźmi, którzy interesują się sztuką.

Obecnie wiele osób czyta e-booki na Amazonie i innych sklepach internetowych. Wydawcy i autorzy również zwracają się ku e-bookom dla swoich klientów.

Chcą wydawać książki z krótkimi, atrakcyjnymi i wciągającymi historiami. Tworzenie grafiki na stronę internetową to dobry sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców poprzez dostarczanie wartościowych i przyciągających uwagę informacji.

Książka taka jak Love story jest inspirującym przykładem tego, jak możemy tworzyć atrakcyjne treści nawet przy ograniczonych zasobach. Została wydana przez Akademię Graficzną Warszawa w 2014 roku, co oznacza, że nie wiązała się z żadnymi kosztami finansowymi ani jakimkolwiek innym wsparciem ze strony wydawców dostarczających rozwiązania cyfrowe. Nie była to tradycyjna powieść graficzna, ponieważ nie wymagała pracy artystów, lecz wykorzystywała ilustracje w pełnej rozdzielczości (rozmiar obrazu około 3000*1800). Książka została napisana wyłącznie przy użyciu narzędzi do pisania w języku naturalnym – stworzenie tekstu zajęło nie więcej niż minutę na linijkę tekstu, co ułatwiło cały projekt zarówno zespołowi autora/wydawcy, jak i czytelnikom.

Po nieoczekiwanym ukazaniu się „Love story” Jacka Thorne’a, wpadłem na pomysł książki skupiającej się na historiach miłosnych. Mam nadzieję, że ta książka będzie w stanie pomóc ludziom w poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Napisałem tę książkę z ilustracjami w oparciu o moje osobiste doświadczenia, skupiając się na historii miłosnej. Ma to na celu pokazanie różnych rodzajów historii miłosnych, które mamy.

Ta książka jest zbiorem ilustracji, w których opisuję różne aspekty historii miłosnych, takie jak trudności, jakie napotyka się, aby upewnić się, że nie doszło do zdrady, upewnić się, że para czuje prawdziwą miłość i jak najlepiej zakończyć ich związek.