Wydałam też ilustrowaną książkę pod tytułem „Love story”

Ostatnio wydałam ilustrowaną książkę pod tytułem „Love story”. Jest to krótka, wzruszająca opowieść o dwójce nastolatków, którzy stawiają pierwsze kroki w dojrzewaniu. To podróż pełna nastrojowych ilustracji oraz pięknych słów o szczególnej relacji, która łączy bohaterów.

„Love story” ma na celu uczynienie z bliskości miłość zrozumiałą dla młodych czytelników. Chciałabym aby im przekazać to co wiem o pierwszej miłości i jak ciężka sztuka jest gromadzenie odwagi by przejść przez ten stan bezbronności. Przygodniczy ton całej historii pozwala dzieciom na dostrzeganie miłości w codziennych czynnościach i we wspaniałych poczucie bliskości i bezpieczeństwa jakie daje ustrzeżone w sercu miasteczko.

Lekturę umili nam piękne ilustracje autorstwa Maite Lopez. Są one zarazem zaskakujące, delikatne i uroczo humorystyczne, co dobrze komponuje się z tkliwymi scenami i mądrymi słowami.

Książka dostępna jest w salonach prasowych oraz na stronie internetowej. Mam nadzieję, że nowatorska opowieść o pierwszej miłości przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym czytelnikom.

Kiedy moje marzenia o ilustrowanym dziele dotarły wreszcie do sklepów księgarskich, było to jak spełnienie dziecięcych snów! Właśnie wydałam swoją pierwszą książkę, „Love Story”, i jestem bardzo szczęśliwa!

„Love Story” to cudowna opowieść skierowana głównie do młodych czytelników. Jest to historia miłości – miłosna wersja baśni. Przygodowa i zaskakująca, zadedykowana wszystkim tym, którzy szukają odrobiny magii w swoim życiu.

Do każdej ze stron książki zostały dołączone piękne rysunki autorstwa mojego brata, Michała Kowalczuka, ponieważ jego artystyczna wrażliwość doskonale oddała stan ducha bohaterów oraz ich nastroje i uczucia. Keterorują one czytelnikom ich podróż po przeszłości, przez teraźniejsze chwile i aż do nowej przyszłości.

Wiemy już, że jest to cudowna opowieść dla młodzieży o miłości i przyjaźni, ale teraz to ty możesz napisać jej zakończenie! Przedstawiam wam „Love Story”!

„Love story” to moja pierwsza książka, którą właśnie wydałam. To zbiór opowieści o miłości osadzonych w realnym świecie. Książka składa się z pięciu historii miłosnych, oferując ciekawe ujęcie samego pojęcia miłości, jej ekranizacji oraz jej uczucia.

Każda historia jest inna, od nastolatków, po dojrzałych singli i małżeństwa. Pozwalają one czytelnikom identyfikować się z postaciami, jak również znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania na temat miłości.

Książka jest ilustrowana przez młodych i utalentowanych artystów. Każda historia ma swoje własne unikalne i oryginalne ilustracje nadające im wyrazisty charakter. Ilustracje pozwalają ponadto lepiej przedstawić wartości, jakimi kierują się postaci.

Uważam, że „Love story” zasługuje na uwagę, gdyż jest ona cennym, autentycznym dziełem sztuki oraz ich silnymi historiami, które drażnią nasze serca i nasze umysły. Mam nadzieję, że moi czytelnicy będą mogli odnaleźć dużo odpowiedzi i inspiracji po lekturze tej książki.

Ostatnio miałam zaszczyt wydać ilustrowaną książkę pod tytułem „Love story”. Jest to książka składająca się z piętnastu historii miłosnych, które składają się na wielowymiarowy portret miłości. Książka ma nadzieję dać ludziom radość i inspirację. Czytelników zapraszam do podróży przez unikalne historie, które łączą ludzi na całym świecie. Te opowieści porozumiewają się poprzez różnorodne uczucia, które są odpowiednie dla wszystkich typów miłości.

Ilustracje przedstawiające sceny z poszczególnych historii s ą utrzymane w subtelnych i pastelowych barwach, co podkreśla romantyczny klimat tych opowieści. Dzięki scenografii inspirowanej rozmaitymi tradycjami, można odnieść wrażenie, że je się w jednym czasie melduje się w różnych środowiskach – od lat siedemdziesiątych po dzisiaj. Książka jest już dostępna do kupienia na stronie internetowej mojej księgarni oraz na platformach Amazon i Bookdepository.