Po odbyciu studiów graficznych – przygotowałam ilustrowaną książkę pod tytułem Złe sny

Po odbyciu studiów graficznych, moim marzeniem było stworzenie ilustrowanej książki. Moje piękne marzenie wkrótce się spełniło i niedawno wydałam wspaniałą ilustrowaną książkę pod tytułem „Złe sny”. Moja inspiracja do tego projektu były otaczające mnie myśli, przede wszystkim te pełne lęku.

„Złe sny” to historia dziewczyny, która żyje w bańce ze strachu i smutku. Kiedy jednak poznaje intratnego szefa, zaczyna zmieniać swoje myślenie i odkrywać potencjał, kryjący się pod jej lękami. Poprzez ruchome ilustracje staram się wyrazić uczucia bohaterki, i w rezultacie pokazać, jak ważne jest radzenie sobie z emocjami oraz odkrycie swojego prawdziwego „ja”.

Dzięki temu projektowi mogłam połączyć swoje doświadczenia na uczelni i moją miłość do ilustracji. „Złe sny” to prawdziwa przygoda i chciałabym, aby inni również z niej skorzystali. Mam nadzieję, że ludzie czerpią radość i uczucia otwartości po przeczytaniu tej książki oraz uczą się ważnych lekcji na jej podstawie.

Dziś chciałam opowiedzieć Wam o moim najnowszym projekcie, który zrealizowałam po skończeniu studiów graficznych. Przygotowałam ilustrowaną książkę pod tytułem Złe sny. Książka składa się z historii baśniowej i ilustracji oraz prac, które powstały specjalnie dla tego projektu. Jest to opowieść o dziewczynce, która musi uchronić się przed groźnymi potworami ze swoich snów i odkryć, czego naprawdę boi się w życiu.

Praca nad tą ilustrowaną książką była dla mnie bardzo inspirująca i pozwoliła mi wykorzystać wszystkie umiejętności, które nabyłam na studiach graficznych. Oprócz tworzenia historii i ilustracji, projekt obejmował również prace introligatorskie i drukowanie, co pozwoliło zintegrować wszystkie etapy produkcji w jednolity sposób.

Książka miała swoją premierę kilka dni temu, a ja jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogłam skończyć ten projekt. Postanowiłam podzielić się tym doświadczeniem z Wami – dlatego zapraszam do zapoznania się z moim nowym dziełem.

Kiedy po odbyciu studiów z zakresu grafiki, mogłam w końcu podzielić się własnym dziełem z innymi – postanowiłam przedstawić swoją wersję historii opracowaną w formie ilustrowanej książki. Praca nosi tytuł „Złe sny”.

Inspiracją do napisania tej książki była moja pasja do ilustracji i animacji. Te dwa rodzaje sztuki pozwoliły mi stworzyć bajkowy świat pełen barwnych postaci i przedmiotów.

Książka „Złe sny” skupia się na ludziach, którzy mierzą się z codziennymi problemami oraz niepokojami przed nadchodzącą przyszłością. Każda strona książki opisuje fragment trudnej sytuacji, w jakiej mogli się znaleźć bohaterowie. Ilustracje i animacje pomagają poszerzyć treści i nadać im głębi.

„Złe sny” maja na celu uchronienie czytelników przed zagubieniem i zapewnić im szczególny rodzaj ukojenia w trudnych chwilach życia. Przygoda, którą przedstawiłam wewnątrz książki, ma być swoistym „medycyną” dla osób dotkniętych stresującymi problemami codzienności.

Liczę na to, że książka „Złe sny” będzie odpowiedzią dla ludzi poszukujących czegoś więcej niż proza codzienności. Oczywiście mam nadzieję, że każdy, kto dotrze do tej publikacji, odniesie korzyści zarówno artystyczne, jak i emocjonalne.

Po odbyciu moich 4-letnich studiów graficznych, przygotowałam ilustrowaną książkę pod tytułem Złe sny. Praca nad bieżącą książką trwała prawie dwa lata i polegała na opracowaniu koncepcji, napisaniu tekstu i stworzeniu unikatowych ilustracji.

Pierwszym etapem procesu tworzenia było wybranie tematu, który mnie interesował i zainspirował mnie do zbudowania całej historii obrazem. Do pomysłu zainspirowali mnie także moi bliscy oraz książki, które czytałam.

Gdy temat stał się jasny, moim następnym krokiem było dokonanie formalnego ukierunkowania dzieła. Wybrałam liryczny wybór szablonów, aby stworzyć unikalny wygląd pracy. Następnie skupiłam się na skupieniu garści ilustracji – każda oznacza konkretną czynność, osobisty przypadek lub emocje.

Na zakończenie wszystkie elementy zostały zebrane i skompilowane w obrazie mojej wizji oryginalnej opowieści o strachu i doświadczeniach snów. Chciałabym podzielić się moim dziełem z szerszym gronem odbiorców i uczynić ilustracjami nowe życie. Mam nadzieję, że czytelnicy docenią trud włożony w stworzenie Złych Snów.