Moja ilustrowana książka okazała się bestsellerem w sklepach i księgarniach

Moja książka „Opowieści wojenne” ukazała się w 2015 roku. Projektowaniem graficznym i ilustracją zajmuję się od dawna. Ilustracją zajmuję się od 16 roku życia za sprawą mamy, która wierzyła, że rysunek jest pożyteczny.

Zacząłem rysować, gdy miałem 16 lat i nie było dostępnych narzędzi do rysowania w sposób cyfrowy. Potem dostałem Abitare do iPada, który pozwalał mi przełączać się między narzędziami tradycyjnymi (ołówki, pędzle, pędzle) oraz cyfrowymi (papier). Umożliwiło mi to eksperymentowanie z różnymi formatami i materiałami, szkicując jednocześnie niektóre koncepcje za pomocą narzędzi cyfrowych.

Książka – „Warszawa taka, jak ją pamiętasz”/„To przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Mieszkamy tu już wiele lat, ale wciąż pamiętam, jak jeździliśmy konno po starym mieście i spacerował po ruinach starego ratusza.

Moja ilustrowana książka była bestsellerem w sklepach i księgarniach. Nie było to jednak możliwe bez pomocy nauczyciela plastyki.

Graficy muszą nauczyć się efektywnie wykorzystywać swoją kreatywność. Muszą pisać unikalne treści i projektować je zgodnie z potrzebami swoich klientów.

Moja książka „Ilustrowana książka: Dokument” jest ilustrowaną książką o wydarzeniach w Warszawie w maju 1945 roku. Od niedawna zacząłem ilustrować, ale nigdy wcześniej nie miałem okazji tego robić, więc postanowiłem to zrobić i wydać bestseller.

Akademia Graficzna to agencja digitalowa z siedzibą w Warszawie. Specjalizuje się w projektach graficznych i ilustracyjnych. Oferują liczne usługi, które obejmują różne tematy związane z dziedziną projektowania, od brandingu po interaktywne prezentacje.

Kiedy jesteś gotowy, aby zacząć pisać książkę, graficy mogą być pierwszymi osobami, do których powinieneś zwrócić się o pomoc. Graficy mogą pomóc Ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a nawet napisać własną propozycję książki.

Kilka lat temu spodobał mi się pomysł tworzenia komiksów. Szczerze mówiąc, byłem rysownikiem dużo wcześniej. Kiedy dowiedziałem się, że istnieje prawdziwy przemysł wydawniczy, a komiksy wkraczają obecnie do głównego nurtu. Pomyślałem, że idealnym pomysłem byłoby wydanie ilustrowanego komiksu „Warszawa”.

W ten sposób mogę zilustrować graficznie moją książkę „Pewnego razu”.

To jest moja ilustrowana książka graficzna, która została wydana przez Warszawskie Centrum Książki z siedzibą w Warszawie. Ta książka opowiada o przygodach małego chłopca o imieniu Jack i jego przyjaciół – The Quarrymen i ich wiernego psa Bucky’ego. Książka opowiada historię Jacka przeżywającego przygody na całym świecie, aby odnaleźć swoją fortunę. W końcu zdaje sobie sprawę, że musi wrócić do domu, aby spędzić czas z własną rodziną. Choć była to ilustrowana powieść graficzna, okazała się bestsellerem w sklepach i księgarniach w całej Europie!

Ilustruje to proces twórczy tworzenia ilustracji do mojej ilustrowanej powieści graficznej „Dawno, dawno temu”. Napisałem ją jako ilustrator, a nie jako pisarz, co sprawia, że praca ta sprawia mi więcej frajdy, ponieważ nie wymaga ode mnie koncentrowania się na opowiadaniu historii ani opowiadaniu czytelnikom, co dzieje się podczas przygód.

Książka jest podręcznikiem dla grafików i koncentruje się głównie na „jak” i „jak” projektować grafikę. Jego ilustracje są niezwykle złożone i realistyczne. Ta książka zdecydowanie nie odniosła sukcesu komercyjnego, pomimo tytułu „bestselleru” w sklepach i księgarniach.

W grudniu 2015 roku rosyjskie wydawnictwo Book-Management opublikowało wyniki eksperymentu, w którym osoby, które używały pisemnego opisu i ilustracji do opisania tego samego produktu, były bardziej zadowolone z obu opisów niż osoby, które używały tylko tekstu. Wyniki te pokazały, że opis pisemny był postrzegany jako bardziej użyteczny.

Jestem ilustratorem, który rysuje od dziecka. Moje ilustracje pojawiały się w magazynach i gazetach, a także w komiksach i książkach. Aby wypromować moją książkę, zająłem się produkcją graficzną.

Pokażę Ci moje doświadczenia z tworzenia wyraźnych ilustracji poprzez różne szkolenia, które odbyłem, przenosząc się z jednej agencji do drugiej.

Jestem grafikiem i pracuję jako freelancing od ponad dekady. Zawsze uwielbiałam tworzyć ilustracje, a kiedy przyszedł czas, aby zająć się tym zawodowo, postanowiłam stworzyć własną książkę, tworząc obrazy, które idealnie nadawałyby się do kolorowania. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy zobaczyłem, jak rysunki z mojej głowy ożywają na papierze. W 2014 roku opublikowałem „Colorama: A Graphic Designer’s Guide to Coloring” jako książkę ilustrowaną i od tego czasu stała się bestsellerem w sklepach i księgarniach!

Ponieważ zajmuję się ilustracją, moim wyborem jest wyprodukowanie produktu, który zaspokoi konkretną potrzebę. Korzystam więc z dużej liczby ilustracji, które już zebrałem z różnych źródeł.

Stworzyłem ilustrowaną książkę, aby podzielić się perspektywą polskiego oficera wojskowego. Kiedy zacząłem nad nim pracować, zdałem sobie sprawę, że jest on już dość zaawansowany pod względem projekcji cyfrowej i dlatego zdecydowałem się wydać go w formie elektronicznej zamiast tradycyjnej drukowanej.

Moja książka okazała się bestsellerem w sklepach i księgarniach. Książka sprzedała się w ponad 2000 egzemplarzy i znalazła się w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się książek z polskiej bazy danych Polish Book Market.